GRAFIKA A TISK

Grafick├ę zpracov├ín├ş p┼Öedstavuje velmi d┼»le┼żitou ─Ź├íst na┼í├ş pr├íce a klademe na ni pat┼Öi─Źn├Ż d┼»raz. Zak├ízka za─Ź├şn├í┬ádebatou se z├íkazn├şkem o jeho p┼Öedstav─Ť, na z├íklad─Ť kter├ę navrhneme klientovi mo┼żn├ę varianty focen├ş, form├ítu, druhu pap├şru, barevnosti a ostatn├şch produk─Źn├şch ─Źinnost├ş. Jen kvalitn├ş design propagace pom┼»┼że maxim├íln─Ť zhodnotit Va┼í├ş snahu uplatnit se na trhu.

 

Tisk a produkce - ┬áprodukc├ş rozum├şme ├║plnou kontrolu zak├ízky od po─Ź├ítku a┼ż k odevzd├ín├ş fin├íln├ş tiskoviny. Z├íkazn├şkovy odpad├í starost s hl├şd├ín├şm kvality tisku, barevnosti a nakonec i term├şn┼». Se spolupracuj├şc├ş tisk├írnou m├íme velmi dobr├ę zku┼íenosti a smluvn├ş vztahy ohledn─Ť term├şn┼», kvality a cen. M┼»┼żeme nab├şdnout zku┼íenosti s tiskem reklamn├şch katalog┼», prospekt┼», plak├ít┼», obalov├Żch materi├íl┼», etiket, firemn├şch tiskovin a jin├ę ti┼ít─Ťn├ę propagace.

 

Spolupracuj├şc├ş firmy:
Sconto CZ, Banner s.r.o., Dita v.d.i., Aksamite, PK servis, Ra┼íelina a.s., CK Comett, Roechling CZ, IMG Bohemia, Avalo a dal┼í├ş┬á...

 

KONKR├ëTN├Ź REFERENCE SI┬áPROHL├ëDN─ÜT─Ü ZDE ...