Web design

Nabízíme tvorbu designu a samotnou realizaci webu. Vytvoříme pro Vás jednoduchý a rozsahem malý web, ale i rozsáhlou a datově náročnou aplikaci. Samozřejmostí je i redakční systém pro zprávu webu, které je přehledné a přátelské i pro běžného uživatele počítače a internetu.


• webové prezentace a obchody
• redakční systém
• registrace domén
• měsíční správa a aktualizace
• reklamní bannery
• SEO optimalizace

redakční systém - MappEngine CMS
MappEngine CMS je redakční systém určený k rychlému a efektivní vývoji dynamických webových aplikací, počínaje standardními firemními prezentacemi, přes internetové obchody až po rozsáhlé internetové projekty s náročnými uživatelskými funkcemi - diskusní fóra, chaty, intranety a extranety s klientskými zónami, on-line internetové obchody atd.
Vývoj MappEngine CMS probíhá intenzivně již od roku 1999, prověření sytému v praxi při nasazení v mnoha projektech umožnilo vyvinout systém, který nabízí vysokou spolehlivost a variabilitu při řešení mnoha standardních situací při budování internetových projektů.
Modulární architektura MappEngine CMS redakčního systému umožňuje snadné a rychlé budování standardních internetových prezentací a zároveň nabízí vysokou variabilitu a tím možnost přizpůsobení aplikace k zabudování rozšiřujících modulů které je možno upravovat nebo nově vyvíjet podle specifických požadavků projektu.

Použití
MappEngine CMS redakční systém je vhodné použít všude tam, kde je požadován aktivní přístup ke správě obsahu webu ze strany uživatele / provozovatele webu, proto se MappEngine CMS redakční systém uplatní jak při vývoji malých internetových projektů tak při vývoji rozsáhlých projektů a on-line aplikací.

KONKRÉTNÍ REFERENCE SI PROHLÉDNĚTĚ ZDE ...